Prosinec 2011

Suché rty? Nikdy

27. prosince 2011 v 18:17 | Loxxy PrinceSs<3 |  make-up
Taky v zimě trpíš na suché rty? Já jo, teda suché a popraskané jsem je měla.

1) Když máš suché rty tak si je namaš vazelínou kterou v tomhle případě moc nešetři. Nech ji chvíli působit na rtech 2-5min a mak ji setři namočenym ručníkem nebo kartáčkem na zuby. Tím se odstranní všechna odumřelá kůže. Rty poté opláchni a namaž Balzámem na rty.
2) Snaž se dýchat nosem místo pusy. Když dýcháš pusou rty se vysuší o dost rychleji.
3) Nelízej si rty. Pokud si na rty dáš ňáký voňavý balzám na rty tak ho nelízej, rty se ti vysuší rychleji. Místo Voňavého balzámu na rty si pořiď ňáký bez příchuti.
4) Smíchej lžíci medu se lžičkou, a tenthle scrub si nanes na rty a chvíli masíruj (ze stranny, na strannu), poté ho setři namočeným ručníkem a rty pořádně promasti balzámem

TIPY na balzámy :
1) Astrid: Maxi Ochranný lůj na rty 30-60kč

2) Astrid: Pomáda na rty 8-10Kč

3) DM drogerie: Vaselína 50Kč

R.I.P všem kaprům

24. prosince 2011 v 11:04 | Loxxy PrinceSs<3 |  Nezařazeno
Ahojky
Tak všem bych chtěla popřát krásné vánoce, bohatého ježíška a ať si užijete štědrovečerní večeři, ať se dobře najíte ať vám chutná a bez spolknuté kosti. A doufám že máte aspoň trochu sněhu, páč na blátě to je na nic. A i kdyby sníh nebyl tak si vánoce užijte a všem přeju krásné a veselé.

Mám plán.

20. prosince 2011 v 20:59 | Loxxy PrinceSs<3 |  Nezařazeno
Ahoj,
Teď jsem vymyslela plán, dobrý plán.
Jelikož mám tetu,tátu,dědu,babičku,strejdu..) ve skotsku tak až dokončim základku tak půjdu do skotska na střední školu, a budu bydlet u tety Karin. Eště nevim na co půjdu ale zatím přemýšlim o Kosmetičce páč mě baví dělat nehty a make-up.
A tam až dodělám střední tak se přestěhuji do Austrálie, kde bydlí mámy Kamaárdka Kristen s jejím synem Meccou. Kristen je vlastně moje 'teta' a Mecca 'brácha', když jsme bydleli v Londýně tak sme celý víkend trávily spolu (Já,Máma,Brácha,Kristen a Mecca)
Tak to je můj plán do budoucna ;)

Pár slov..

15. prosince 2011 v 21:42 | Loxxy PrinceSs<3 |  Diety
Tímhle článkem mě inspirovala škola, vím že zní dívně že zrovna škola ale ano je to tak. O hodině PV sme se bavily o 'poruchy příjmu potravy' při tomhle slovu se asi každýmu vybaví vychrtlá dívka s viditelnými žebrami, hubenými nohy, řídkými vlasy. Mě osobně se při téhle představě vybaví tato fotka:
O již zmiňované hodině sme se teda učily o Anorexii,Bulímii a Tanorexie.
Anorexie
Člověk postupně odmítá potraviny, tímto dojde až k tomu že za den sní třeba 1jablko a mrkve s rajčetem. Postiženému se tak po čase zmenší žaludek, a tak je shopný sníst za den jeden-dva banány.
Bulímie
Člověk se stále přejídá, je schopný sníst šišku salámu, půlku chleba, pět rohlíku a 2 jogurty najednou. Poté si výčitky svědomí vyvolá vzracení. Při vzracení jde 'ven i žaludeční kyselina, která ničí zubní sklovinu a dutinu ústní.
Tanorexie
Člověk postižen tanorexii je posedlý po opálené kůži na slunci či v soláriu. Kdo je postižen tanorexii k´hrozí velké riziko rakoviny kůže ze slunečního záření.

Loxxy PrinceSs

Vánoční líčení

10. prosince 2011 v 12:04 | Loxxy PrinceSs<3 |  make-up
Ahoj
Tak jsem natočila video na vánoce, 'vánoční líčení'. Tak doufám že se vám bude líbit. Jo už jsemm vám psala na blog jestli mám točit videa 'pět tipů na pátek' kde bych dávala různý tipy na make-up atd :D tak tady máte to video:Písničku z videa můžete stáhnout : TADY

Čert, Mikuláš, Anděl a děti s petardami v ruce

6. prosince 2011 v 19:59 | Loxxy PrinceSs<3 |  Nezařazeno

Dnešní den je jeden ze dní v roce, který je plný napětí a čekání. 'Byli jste hodný?'
Když se pak setmí po městech a vesnicích se začne ozývat řinčení řetězů,hrůzostrašné ječení čertů. Ti obcházejí společně s mikulášem a andělem po domech s dětmi a vyčítají jim všechno jejich zlobení. Ale nejdou se takoví, kteří si chtějí hrát na hrdiny a netuší co mohou udělat.
Dnešní den je jeden ze dní v roce, který je plný napětí a čekání. Byli jste hodní?
Když potom nastane večer po městech a vesnicích se začne ozývat řinčení řetězů, zvonění zvonečků a hrůzostrašné ječení čertů. Ti obcházejí společně s mikulášem a andělem po domech s dětmi a vyčítají jim všechno jejich zlobení. Ale nejdou se takoví, kteří si chtějí hrát na hrdiny a netuší co mohou udělat.
Ano mluvím o nás mladých většinou tak kolem druhého stupně. A ve většině případů se jedná o kluky. O hloupé kluky, kteří si neuvědomují že to co dělají jim může způsobit velké problémy, i když ňáké holky to dělají taky.
Když nastane večer,čerti s mikulášem a andělem vyjdou, společně s nimi vyjdou i tito kluci. Pustí se za čerty po kterých háží zapálené petardy a mají srandu z toho když některému z nich bouchne petarda pod nohama. Vztek čertů často může přerůst až tak že se za kluky pustí a pěkně je zmydlí, což může také velmi špatně dopadnout.
Ale ti co házejí petardy po čertech si nejspíše neuvědomují, že jsou to také lidé a že je to stejné jako na nový rok. Co když zapomenou včas výbušninu odhodit a ta jim utrhne prsty? Co když poraní některého z čertů? Potom jim hrozí pěkný průšvih.
Kolik lidí se každý rok takto zraní jsem se bohužel nikde nedohledala, ale ještě se o to pokusím.
'Podle někoho je zábava házet na čerty petardy a utíkat před nimi, když se potom čerti doopravdy rozzuří je na čase dát se doopravdy na útěk, jinak můžete být hodně zmlácení.'
Já osobně se nikdy do něčeho takového nezapojuji a zapojovat nechci.
Vaše názory chci rozhodně vědět. Pište je do komentářů'!
 Nejzajímavější komentář bude odměněn.
Loxxy PrinceSs

Five Tips on Friday?

3. prosince 2011 v 18:10 | Loxxy PrinceSs<3 |  Nezařazeno
Ahoj Ahoj
Tak dneska mě napadl takovej nápad ohldně videích.
Co kdybych každý měsíc (napište mi prosím do komentů po jak dlouhé době mám dávat tyto videa za sebou ;)) natočila video s tématem 'Five Tip's on Friday' nebo 'Pět tipů na Pátek' ?
Ve videu bych dávala různý ''tipy'' ohledně líčení,vlasů,nehtů ATD.
Tak mi prosím napište do komentů jestli to mám točit nebo ne + po jak dlouhé době mám nahrávat videa+ má se to jmenovat anglicky nebo česky?
PP Loxxy PrinceSs

♪♫ vánoce vánoce přicházejí

1. prosince 2011 v 17:55 | Loxxy PrinceSs<3 |  Nezařazeno
Hi Cuties 1st. december
Tak pro vás chystám takový vánoční dotazník a vánoční líčení, když už tu brzy budou vánoce tak proč si je nepřipomenout i na blogu, že? ♪♫ Vánoce, vánoce přicházejí zpívejme přátele...♪♫ :D
Všimy ste si že minulý rok byl touhle dobou už dávno sníh? já osobně doufám že bude, protože kdyby měly být vánoce bez sněhu tak to nevim no...celkem mě to štve že už nepadá páč já jsem milovník sněhu Dneska ve škole o hudebce sme zpívaly vánoční koledy (betléém) a moje kámoška bára u toho různě máchala rukama, tak jsem jí nahrála a teď to video dávám na youtube ;) so i'll post it here when its done.
Bye Cuties :**


:)