Listopad 2011

K zasmátí

27. listopadu 2011 v 14:57 | Loxxy PrinceSs<3 |  Nezařazeno
Ahojky.
Tak na internetu jsem našla tenhle obrázek (na konci článku) a když jsem si ho přečetla tak jsem chytla strašnej vítlem. Pak jsem obrázek ukázala Bráchovi a ten se taky smál jak kokot X)
Jinak Včera jsem byla se Sestřenkou v Praze nakupovat dárky. Dárky jsem koupila v This and That ale jaký to sem psát nebudu páč brácha někdy chodí na můj blog :/ pak jsem si v Gateu koupila takovej prstýnek s jakože hlavou jelena za 48,- a pak gumičky za 30 :D poté sme šly na Paládium do KFC, pak do Top Shop kde ste se mohly nechat zdarma namalovat, tak sme se teda nechaly namalovat, a moje líčení dopadlo takhle :
a tady i stim prstýnkem ;) :Pp

DIY- gel liner

25. listopadu 2011 v 23:34 | Loxxy PrinceSs<3 |  Tipy, triky


Tipy jak na zdravé nehty.

21. listopadu 2011 v 21:28 | Loxxy PrinceSs<3 |  Nehty
Lámou se ti nehty?
Tak na to je nejlepší zpevňovací lak který seženeš v každé drogerii do 100,- pokud máš doma jen průsvitný lak tak ten také postačí. Lakem s potři nehet, pak na špičku nehtu nanes také lak který můžeš dát i pod nehtík
Máš žluté nehty?
Postačí ti teplá voda a půlka tabletky do mičky/pračky kterou rozpustíš ve vodě. Až se tabletka rozpustí tak vodu trochu přihřej v mikrovlnce a na 5-10min (podle zažloutnutí nehtů) nehty ponoř do vody. Poté je nalakuj bezbarvím lakem
Jak nehty preventovat před zažloutnutím?
Eště predtím než si nalakuješ nehty barevným lakem si je nalakuj lakem 'base coat' (essence,gabriella salvette) který ti nehty obrání před zažloutnutím a také barevný lak déle vydrží. Poté nehty nalakuj brevným lakem pak lakem 'top coat' (essene,gabriella salvette)
Rostou ti nehty pomalu?
Do mističky si dej pár lžic olivového oleje (tak abyste ponořily celý nehet) a rozpusť v něm pár lžiček soli (2-6) nehty si dej do této 'lázně' na 20min.

Tipy na péči o nehty

 • Aby nehty zářily zdravím, vymačkejte pár kapek šťávy z citronu na vatový tamponek a nanestet jej lehkým ťukáním pětkrát až šestkrát na každý nehet. Poté, co citron vymačkáte, můžete také nehty vyleštit jeho kůrou. Po několika minutách si umyjte ruce vodou.
 • Už nikdy nepoužívejte odlakovač s obsahem acetonu nebo formaldehydu. Držte se raději těch, co obsahují acetát.
 • Nepilujte si nehty poté, co jste se sprchovali nebo si umyli ruce. Mokré nehty totiž mají sklon snadno se lámat.
 • Při pilování nehtů pilujte vždy jen jedním směrem. Nepohybujte pilníkem doprava a doleva, to vám nehty roztřepí.
 • Chcete-li si udržet silné a lesklé nehty, zkuste leštění (gumovou stranou pilníku). Umocní to přísun krve do nehtových lůžek a stimuluje tak růst nehtů.
 • Od umělých nehtů se držte dál, jak jen to jde. Kromě zničení nehtů chemikáliemi a lepidlem mohou také vést k plísňové infekci.
 • Ke hladkým a zdravým nehtům vám pomůže, když do nich každý den vetřete mandlový olej.
Pokud máte roztřepené nehty, pomůže vám kúra z olivového oleje. Namočte do něj každý den nehty na 10 až 15 minut po dobu zhruba jednoho měsíce. Tato zázračná procedura vám hodně pomůže zbavit se zničených, slabých a loupajících se nehtů.


,, Kazdý den byste měly vypít alespoň 2l vody která nehty hydratuje a díky ní se lesknou a jíst zeleninu. Také zajděte do lékárny a tam si kupte Pivovarské kvasnice které obsahují VITAMÍN: B1,B2,B6,B12, kyselina pantotenová pangamová a listová,niacin,biotin,cholin.MINERÁLNÍ LÁTKY: vápník,fosfor,draslík,hořčík.STOPOVÉ PRVKY:železo,měď,zinek,mangan,chrom.BÍLKOVINY:esenciální aminokyseliny

Zdravé nehty získáte díky zdravé stravě

 • Pokud máte problémy se záděrami,jete potraviny bohaté na proteiny, vitamín C a kyselinu listovou.
 • Zařiďte si, aby polovinu vaší zkonzumované stravy tvořilo čerstvé ovoce a syrová zelenina. Dodá to vašim nehtům potřebné vitamíny, minerály a enzymy.
 • Přidáte-li na svůj jídelníček mořské řasy, pomůže vám to k silnějším a zdravějším nehtům.
 • Nedostatek vitamínu B12 může vést k vysušenym,hroubovatym nehtům s pokroucenými konečky a zažloutlou barvou. Mějte tedy ve stravě dostatek tohoto vitamínu.
 • Máte-li příliš roztřepené a suché nehty, jeste více potravin bohatých na vitamín A (například meruňky, brokolice, mrkev a sýr) a vápník (mléko, jogurty, sýry a mandle).
 • Šťáva z mrkve (i mrkev) obsahuje hodně vápníku a fosforu a posiluje nehty. Pijte a jetse jí co nejvíc, kolik zvládnete.
 • Pokud vaše nehty vypadají mdle namísto zdravé růžové barvy, jeste červenou řepu. která má vitamíny C a D a zašedlé nehty se díky ní vytratí.
 • Konzumace rozinek, které necháte přes noc namočit ve vodě, pomůže nehty rozjasnit; je to díky jejich vysokému obsahu železa, které nehtům dodávají lesk.

Ať se škola propadne do země!

13. listopadu 2011 v 18:31 | Loxxy PrinceSs<3
Ahojky.
tak jak se máte?? já suprově a moc se omlouvám že sem se tak dlouho neozvala.. ve škole vůbec nestíhám tak se musim učit takže SBčka kdyby sem se neozvala třeba celý týden tk se omlouvám ale já vážně nemám vůbec čas ;) Jinak na blog zejtra nahraju nové video o nehtech ;) tak se máte aspoň na co těšit ;)

P.S : taky vám je venku fut taková zima? :D mě jop :D velkáá.. X) brr.... :D

Its sad :/

6. listopadu 2011 v 13:24 | Loxxy PrinceSs<3
Děvče- Jo… musela jsem jít k doktorovi
Kluk - Oh Vážně? Ty?
Děvče - Nic zvláštního.. každoroční prohlídka
Kluk - Oh
... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Děvče - Tak… co jsme dnes dělali v matice?
... ... ... ... ... Kluk - Nic ti neuteklo.. jen spoustu zápisků
Děvče - OK dobře
Kluk - Jo….
Děvče- Hej .. mám otázku..
Kluk - ok , Ptej se
Děvče- Jak moc mě miluješ?
Kluk - Víš že tě miluju víc než cokoliv!

Asi je vhod

3. listopadu 2011 v 15:58 | Loxxy PrinceSs<3
Už to neni jako v létě kdy jsem ráno vyšla ven v šorkách,tričku a bylo mi akorát, teď vyjdu ven v triku,mikině,bindě,džínách, a šátku a fut mi je strašná kosa.
Taky vás ta zima tak štve??...

Ahoj tak sem omlouvám že sem se táák dlouho neozvala, měla jsem zákaz na PC. Jinak o víkendu u nás bude spát moje 'švagrová' Markéta tak bude asi new video, asi víte že mám zrzavý hnus vlasy tak se mi konečně překonalo přeprosit mamku abych si je mohla dát ztamvit a pierce do pupíku