Srpen 2011

Pihy- jak na ně?

31. srpna 2011 v 15:24 | Loxxy PrinceSs<3 |  Tipy, triky
Publikováno 31. 08. 2011
Hýčkejte pihy kosmetikou podle babiček!

Hýčkejte pihy kosmetikou podle babiček!
Některým mohou pihy připadat roztomilé, ale také je mnoho žen, které si nepřejí nic jiného, než aby se jich co nejdříve zbavily. Proto možná přivítáte několik tipů od našich babiček, které vám pomohou získat snadno a levně požadovaný výsledek.

Pokud máte pár pih po těle, dá se na ně zvyknout a žádný problém neřešíte. Jestliže ale máte obličej posetý pihami, je velmi časté, že jste nespokojené a mírně naštvané na matku přírodu. Při každém pohledu do zrcadla se ptáte:

"Proč zrovna já?"

Pihy mají silné genetické kořeny, což znamená, že pakliže je máte v rodině, tak je získají do vínku s největší pravděpodobností i vaše děti. Kde a kolik jich bude, toť otázka. Nejčastěji se pihy objevují na zádech, rukou a na hrudníku, ale asi nejvíc nenáviděné jsou ty na obličeji. Už od dětství se na pihaté holky pokřikovaly různé nadávky, v dospívání se za ně dívky před kluky styděly, a tak se nelze divit, že s pihami svádějí ženy celoživotní boj a chtějí se jich zbavit.
Preventivně proti vzniku pih nemůžete prakticky nic moc dělat. Pokud jde ale o to, abyste pihy co nejvíce zneviditelnily, tak tady se nabízí hned několik možných alternativ a věřte, že s nimi nakonec boj vyhrajete.
JAK SI NECHALA ODSTRANIT PIHY ČTENÁŘKA VERONIKA
"Můj důvod byl jako snad u většiny žen estetické hledisko. Vystouplé znaménko (piha) na krku mi hodně vadilo, a i to pod okem a mnohé další. Absolvovala jsem tři sezení, první byla konzultace s lékařkou, se kterou jsme se domluvily, kterých pih se budu chtít zbavit. To mě stálo 350 korun. Na dalším sezení mi jiná lékařka laserem odstranila několik pih a ono znaménko. Za toto znaménko si studio zdraví naúčtovalo tisícovku, za ostatní 500 korun. Tedy nijak levné to není, nicméně jsem se zákrokem jsem byla velmi spokojená. Možná proto, že v ceně zákroku byla i umrtvující injekce, takže jsem cítila jen mírné pálení. Ovšem zcela jinou zkušenost mám ze třetího sezení, které jsem si objednala u jiné, levnější lékařky. Tři pihy mi sice odstranila za 1000 korun, ale v ceně takováto injekce nebyla, tedy to bolelo jak čert a navíc jsem velmi cítila spálenou kůži. Takže připlatit se určitě vyplatí!"

Slunce je váš nepřítel

Pobyt na sluníčku bez důkladné ochrany proti slunečnímu záření vytváří dokonalé podmínky pro tvorbu dalších pih a tmavnutí těch už vytvořených. A jestli jste jich doteď měla málo, tak vám je sluníčko zcela jistě rozmnoží. Buďte tedy zásadová a zakažte mu to. Jak? To už jistě znáte, jen vám možná chybí důslednost. Pořiďte si opalovací krém s ochranným faktorem alespoň 30 +, což je proti množení a tmavnutí pih nejúčinnější opatření.

Dermatologické zákroky nemusí být vždycky šťastnou volbou

Pokud se chcete pih zbavit rychle, tak budete muset zkusit drastičtější metody, jako je chemický peeling nebo třeba laserový resurfacing, které provádějí odborní dermatologové. Tyto metody jsou většinou bolestivé a výsledek nemusí být vždy stoprocentní. Podstupujete totiž riziko, že může následně dojít ke zjizvení a poškození zdravé pokožky. Rozhodnete-li se pro některý z těchto zákroků, pak zcela jistě budete muset sáhnout hlouběji do kapsy. Ceny za jedno sezení se pohybují kolem 1000 korun a více. Počítejte také s asi týdenní rekonvalescencí. Chcete-li se dozvědět více o chemickém peelingu, přečtěte si náš článek: Recept na trvalé mládí - chemický peeling.
Šetrnější variantou chemického peelingu je aplikace pleťových krémů obohacených o přírodní AHA kyseliny. O jejich účincích a způsobech použití se dočtete v článku: Zázrak pro vaši pleť? AHA kyseliny!.
V přírodě najdete ty pravé látky; IsifaFoto: IsifaV přírodě najdete ty pravé látky

Zdravě s přírodními prostředky

Na druhé straně se nabízejí možnosti mnohem levnější, zdravější a bezrizikové. Navíc nemusíte nikam docházet a suroviny najdete doma v ledničce, maximálně koupíte čerstvou zeleninu a nějakou tu bylinu. Ano, hovoříme o postupném zesvětlování pih pomocí přírodních prostředků. Pojďte se tedy podívat na pár receptů, které znaly už naše babičky, a je možné, že budete některou chtít hned otestovat.
Pro všechny masky, u kterých není uveden postup nanesení a odstranění, platí v zásadě totéž: nanášejte vždy na čistou a odlíčenou pleť, nechte působit do zaschnutí masky, většinou to trvá tak půl hodiny. Masku pak smyjte teplou vodou a pokožku ošetřete hydratačním krémem. Postup můžete opakovat tak třikrát týdně.

Citronová šťáva

Díky přirozené bělicí schopnosti je citronová šťáva poměrně jasnou volbou. Budete-li jí postižená místa pravidelně potírat, zlepšíte vzhled pleti a pihy se budou pomalu stahovat do ústraní. Navíc vitamin C, který je v citronové šťávě obsažen, zvyšuje přirozenou ochranu pokožky proti UV záření. Ovšem sluníčka se ihned po aplikaci šťávy vyvarujte. Raději pleť důkladně omyjte a ošetřete zvláčňujícím hydratačním krémem, aby se z té kyselosti vzpamatovala. Pozor - citronovou šťávu každá pleť nesnese, u suché pokožky může způsobit podráždění nebo pálení. Než ji budete aplikovat, vyzkoušejte nejprve na malém kousku kůže a počkejte pár minut, co to udělá.

Kyselé mléko nebo zakysaná smetana

K odstranění pih můžete použít kyselé mléko, to musí být ovšem pořádně zkyslé a husté tak, aby se na tváři udrželo. Kyselina mléčná má na pokožku blahodárné účinky a pleť čistí a zesvětluje.

Med

Použijte nejlépe domácí včelí med a smíchejte ho do kašičky s rozmixovaným červeným rybízem. Tu pak pravidelně 3x týdně nanášejte na pihatou pokožku.
Druhou možností je smíchat 1 lžíci medu s pár kapkami limetkové šťávy a špetkou soli.

Čočka

Namočte přes noc 1 lžíci čočky. Druhý den vodu slijte a čočku rozmixujte a smíchejte s malou lžičkou bílého jogurtu, aby vznikla pasta. Pokud nemáte suchou pleť, pak můžete místo jogurtu dát několik kapek citronové šťávy.

Kurkuma

Koupíte ji ve prodejnách s přírodními prostředky. Jednu lžíci kurkumy v prášku smíchejte se lžící jogurtu a gramem hladké mouky. Tahle maska nejen vybělí pihy, ale ozdraví vám i nepihatou pokožku.

Máta peprná

Pár lístků máty rozmixujte s půlkou banánu na kaši. Naneste na celý obličej, ale vyhněte se místu kolem očí.
A jak s pihami bojujete vy?

Soutěž-o nejvíc komentů

29. srpna 2011 v 20:57 | Loxxy PrinceSs<3 |  Soutěže

Tak je tu soutěž o nejvíc komentů
PRAVIDLA: komenty musíš psát za sebou, takže jestli se například napíšeš koment pak další, a jestli někdo napíše mezi tvůj 'vláček' komentů tk to neplatí
lola: uhbvcue
lola: ksdncncf
lola: kinciene
klara: fhvbjrf
lola: dincdinc.

Komenty musí obsahovat alespoň 3 písmenka nebo čísla.
CENY
1.místo Diplomek,reklama u mě na blogu 6 měsíců,moje SB jestli chceš
2.místo Diplomek, reklama u mě na blogu 3měs.
3.Diplomek reklama u mě na 1 měs.
4. diplomek


Ano tentokrát jsou 4 místa ;)

Soutěž bude uzavrena 27.9.2011 a vyhlášená 28.9.2011 ve 20:00hod

Tak pište komentáře !


0.01

29. srpna 2011 v 0:05 | Loxxy PrinceSs<3
Ahoj.
Takže teď je 0:01 hodin a admini nezadaly nové téme týdne. pcheee :D no teď už je 0:02 a fut je jako téma
"Floccinaucinihilipilification" (floušínosájlipilifikejšn)

Papa Loxxy princeSs
P.s teď už je 0:05 :D

Něco málo o mě

28. srpna 2011 v 21:01 | Loxxy PrinceSs<3 |  Nezařazeno
Tak mě napadlo že bych o sobě mohla něco napsat.
Jmenuji se Elizabeth F. a má přezdívka je Loxxy PrinceSs.
Jsem zrzka a miluju styl barbie, Je mi 14 let narodila jsem se v londýně kde jsem také chodila 8let do školy s mojí bývalou BFF Aimee (ejmi) a Jackem (džekem) po kterých se mi děsně stýská :* !
Moje mamka (Marcela) je češka a táta (Billy) skot který už umřel.Teďka bydlim s mojí mamkou, jejím přítelem, míma bratrama Oliver(14L) Maxík(5měs) v česku a půjdu do 7.třídy (kdybyste se divily že do 7třídy když mi je 14 let tak to je proto že jsme bydleli v Londýně) na kterou se už děsně těšim a taky na kamarády.
Ve svém volném čase ráda kreslím, hraji na kytaru, něco přidám na blog, jezdím na bruslích, lakuji si nehty, chodím ven s kamarády, plavu, skáču na trampolíně, volám si s kámoškama nebo tetou ze skotska (Karin) přes skype..


Návod- Jak na design s okrajemi které navazují na stránku?

28. srpna 2011 v 14:07 | Loxxy PrinceSs<3 |  Návody
ZDROJ: KLIK !!


Nadpis mluví za vše ale kdyby někdo přece jen nevěděl Myslím tím design který najdete třeba tady. Doufám že jej užijete
Takže návod na výrobu designu (musíš si to přečíst jinak to neuděláš dobře!)
A jak design nastavit?


Návod- Jak na sněžení na designu

28. srpna 2011 v 14:04 | Loxxy PrinceSs<3 |  Návody
1.Krok
Nejdříve si najdeme obrázek toho sněžení.
Musíme zadat do google.cz "snow gif" a vybereme si,ale POZOR musí to mít BÍLE POZADÍ,takže to nebude vidět.Super stránka je tato:http://www.scri8e.com/h/xmas/CICED/SnoAni/
Obrázek např.
2.Krok
Uložíme do počítače
Poté dáme blog.cz->nastavení->záhlaví->pozadí záhlaví
Pak to nastavíte na NAHOŘE->VLEVO->OPAKOVAT->ROLOVAT
3.Krok
Uložíme a máte v záhlaví sníh:))
Komu to nepůjde tak klidně napište:)

ZDROJ: KLIK !!

Návod- Jak na pohyblivý text v blogu?

28. srpna 2011 v 13:54 | Loxxy PrinceSs<3 |  Návody
Chcete umět udělat
takovýhle text??
a nebo tento rychlejší text??
poradím!!Ale v celém článku!
1.)Stačí si otevřít nový článek
2.)Pak v pravém horním rohu zmáčknete na html
=
3.)na 1 pomalejší text dáte kód

</b></p><p><br></p><p><a id="logo" href="http:///"></a></p><p style="padding-left:30px"><marquee scrollamount="4"><b>VÁŠ TEXT!</b></marquee></p><p style="padding-left:30px"><br></p><p style="padding-left:30px"><br></p><p><b>
4.)A místo VÁS TEXT!!napíšete váš text:D
5.)Na rychlejší 2 text dáte kód
<marquee><font size="4">VÁŠ TEXT!!</font></marquee>
6.)A zase jako u 1 textu dáte místo VÁŠ TEXT!! svůj text:D
Takže doufám,že jste to pochopili,myslím že je to velmi jednoduché!

ZDROJ: KLIKK!!

Jedinečné téma týdne - "Floccinaucinihilipilification"

28. srpna 2011 v 10:16 | Loxxy PrinceSs<3 |  Nezařazeno
Když jsem se dozvěděla jaké je téma tohoto týdne tak jsem prostě věděla že o tom něco musím napsat na blog. No joo ale co, kdž je to ňáká hatlapatinaa :D

Co vlastně ''Floccinaucinihilipilification znamená''?
Tak jsem si do googlu zadala 'What does floccinaucinihilipilification mean?' a vyjelo mi strašně moc stránek z kterých jsem projela asi pět, a všude bylo psané 'It means making something out to be useless or irrelevant by depreciation.
Floccinaucinihilipilification is the act of judging something to be worthless. It is most commonly used as an example of one of the longest words in the English language.'
Překlad: To znamená, aby se něco ukázalo být zbytečně nebo nepodstatně znehodnocené.

Floccinaucinihilipilification je zákon/čin/jednání o posuzování co je bezcenné. To je nejvíce běžně používaný jako příklad jedné z nejdelších slov v anglickém jazyce.

Výslovnost slova 'Floccinaucinihilipilification' ?
Tak výslovnost tohoto slova je 'floušínosájlipilifikejšn'

Two siblings a lady gaga

27. srpna 2011 v 16:57 | Loxxy PrinceSs<3 |  Nezařazeno
HOj.
Tohle video je asi z června, točila jsem ho na mojom notebooku když jsme jely do lánova.
Jelikož jsme tam s mím *****bratrem moc nemluvili a delali spíš xichty tak sem k tomu přidala tři písnička od lady gagy :D
Tk pište komenty jk se vám video líbí pp


Otázky do 2 videodpovědi

25. srpna 2011 v 20:05 | Loxxy PrinceSs<3 |  Videoodpovědi
Ahojky
Pokud máš na mě jakou koliv otázku, piš prosím pod tento článek. Budu moc ráda za každou koliv otázku. Ale pokud bude otázka nějak nevhodná nebo příliž osobní nebudu na ni odpovídat. Samozřejmě nebudu odpovídat ani na vulgární otázky. Otázek můžete psát kolik chcete. Předem Vám všem moc děkuju ;)